המלצות מאירה חזן | המלצות , nlp , טיפול nlp

המלצות

פוביית החתולים המעיקה
 
שלום, שמי לימור ואני גאה לספר על התהליך שעברתי בשיטת ה: N.L.P  . סיימתי את הטיפול לפני כשלוש שנים והתוצאות רק הולכות ומשתפרות...
מגיל צעיר מאוד אני זוכרת את עצמי כילדה הפוחדת מחתולים, וכשאני אומרת פוחדת אני מתכוונת לכך.
הפחד שלי התבטא בתגובות קיצוניות אשר הפריעו לי מאוד בחיי היום יום, בינהם: בכי, רעידות בגוף, מחנק בגרון וכו'...
לפני שהיגעתי לטיפול הישלמתי מאוד עם העובדה שאני פוחדת מחתולים ופשוט צריכה להתרחק מכל מקום שבו הם נוכחים וכך היה: הייתי נמנעת מלהיכנס לחדרי אשפה, הייתי מאריכה את דרכי כאשר נתקלתי בהם ועוד אלפי דוגמאות שהגבילו אותי והעיקו עלי מאוד...
כיום, לאחר 4 טיפולים אצל מאירה חזן אינני פוחדת מחתולים!!! אולי זה נשמע מאוד פשוט וחסר חשיבות אבל עבורי השינוי הוא מאוד משמעותי, אני מרגישה הקלה רבה כל פעם שאני נמצאת בסיטואציה מול החיה ומשחזרת מה היה קורה אילו זה היה לפני הטיפול. יותר מכך, אני נתקלת בהרבה מאוד אנשים שסובלים מפובייה כלשהי ואני מדגישה סובלים כי אני יודעת בידיוק מה הם מרגישים ולאותם אנשים אני ממליצה מאוד לגשת  למאירה היקרה ופשוט לטפל בבעיה כי זאת באמת בעיה שלא כדאי לנסות להתעלם ממנה כיוון שהיא לא תיעלם מעצמה.
 
היום אני מרגישה טוב מאוד עם הצעד שעשיתי ומעריכה מאוד את הטיפול בכל פעם שאני נתקלת ב"פובייה" שכבר נעלמה מתאי המוח שלי.
 
לימור.


מאירה יקרה,
מאז שהתחלתי את הטיפול לפני כשנה עשיתי דרך ארוכה ומשמעותית.
הגעתי לטיפול עם הרבה חששות ולא אופטימית במיוחד, והתוצאות החלו ניכרות כבר מההתחלה. בזכות הטיפול אני יודעת היום שאפשר לעשות שינוי ואין דבר שהוא בלתי אפשרי.
באמצעות החכמה, החמלה והרגישות שגילית איפשרת לי לשתף ולחשוף רגשות וחוויות עמוקות ואישיות מבלי לחשוש, והארת את עיניי.
בכל פגישה אני מרגישה שאני עושה עוד צעד משמעותי, והשינוי הוא מבורך.
אני מרגישה בת-מזל שהגעתי אליך.
אינסוף תודות
סאלי.


"מאירה – כשמך את", כך קראתי באחד ממכתבי התודה אליך, וכבר זה מילא אותי בתקווה.
אני לא מכירה אותך אישית , מאחר ואימי ולא אני - הייתה מטופלת שלך, אך דרכה למדתי רבות עליך.
אימי הגיעה אלייך במצב של דיכאון עמוק, עצבות ואי שביעות רצון מהחיים שלה. לאחר מספר טיפולים לא רב, השינוי שהתחולל בה היה משמעותי מאוד לכל הסובבים אותה ובעיקר לה עצמה. היא התחילה לראות את החיים באור חיובי יותר, התחילה לשמוח גם מהדברים הפשוטים ביותר, התחילה לראות את מה שחשוב ביותר- אותנו הילדים-
ובאור שונה וחיובי, התחילה לקבל ביטחון עצמי ולהחזיר לעצמה את החיים שלה.
כיום, לאחר מספר חודשי טיפול- אפשר להגיד בביטחון שזאת לא אותה האמא שנכנסה לטיפול- אלא זאת אמא חדשה שהרווחנו מחדש.
אין יום שאני לא חושבת על המהפך שעשית בחייה ועל כל מה שהענקת לה ועזרת לה לראות בעצמה, ועל זה אהיה אסירת תודה לנצח.
תודה שהחזרת לנו את אמא שלנו – האמא המדהימה שלנו שתמיד הייתה שם ורק חיכתה לצאת ולפרוץ החוצה – תודה!


בס"ד

שליחת אור כשמך מאירה את את העולם...

הגעתי אלייך ממקום של ייאוש, צומת דרכים והמון בילבול , בדרכך המיוחדת ידעת להצביע בדיוק על אותם המקומות שהובילו אותי לכאוס הפנימי שחל בי וזעזעה את כל עולמי. הגעתי איתך לסוף המסע מחוזקת אוהבת החלטית ומאמינה מתמיד .
הכרת התודה שלי אלייך היא ענקית ואינסופית , בזכותך למדתי להכיר את האני שלי מבעד לכל הקליפות שעטפו אותי חיי.
הארת את חיי, הארת את נישואיי, והיום אני בשלום עם עצמי ובשלום עם בעלי והסובבים אותי .
תודות לך היום אני אדם חדש.

בהמון אהבה,
ליאת


נ.ב

שתדעי לך נשמה, כל מה שאכתוב יהיה כאין וכאפס למה שבאמת עשית עבורי...הצלת את חיי!
אוהבת אותך מאוד מאוד ♥

 

מאירה, כשמה כן היא – מאירה ומראה. מאירה את פני הדברים באור החושף בפניך את המראה האמיתית של עצמך.

בזכות התהליך שעברתי עם מאירה, חוויתי בתוכי שינויים עצומים, חזרה אל העצמי האמיתי. השינויים בי התחוללו באופן אינטנסיבי ובתוך זמן קצר. התוצאות שאליהן שאפתי להגיע לפני הטיפול הורגשו באופן מיידי וברמה הכי פשוטה והכי פרקטית.

לאורך כל התהליך הרגשתי שעומד מולי אדם אשר אני יכולה לשים את מבטחי בו הן ברמה המקצועית והן ברמה הרגשית-אישית. מאירה ניחנה ביכולת ניתוח מבריקה, אשר באה לידי ביטוי מול כל קונפליקט שהעליתי בפניה, ובזכות זאת הצלחנו להגיע באמת לשורש הדברים ולפתרונם.

אני מרגישה כי התהליך היה שלב לימודי מאוד אפקטיבי ומפרה. אני מרגישה שכיום אני אדם הרבה יותר שלם, ולכן מאוד שמחה שבחרתי בדרך הזו ובמאירה כשותפה לה.

תודה גדולה מכל הלב!

 

זה בדרך אליך..

זה היה המשפט המרכזי שליווה את המפגשים המרתקים שלי עם מאירה לפני שנה. הייתי אז בצומת דרכים בחיי המקצועיים (והאישיים, כפי שהבנתי תוך זמן קצר. הסתבר, כנראה, שאני אותו אדם שהולך לעבודה וחוזר הביתה). אחרי מספר שנים של הוראת מוזיקה במסגרת בתי ספר למוזיקה ואסופת תלמידים פרטיים, החלטתי לפתוח סטודיו משלי. ההחלטה הייתה שאת האנרגיה בקיום המקצועי והאישי שלי אני משקיע בי, ודרך זה בתלמידים שיגיעו לסטודיו.

העבודה עם מאירה הייתה פורה ואינטנסיבית, וברגישות של קולמוס רועד היא הכילה את כל הרצונות שלי ופרסה לי את כל האפשרויות שחיכו לי מתחת לאף. ההכוונה המקצועית שלה, צורת החשיבה המנטלית והרגשית שביקשה להעביר לי הייתה מרגשת ומועילה כאחד. היום אני כבר בתוך החוויה החדשה לה ייחלתי, כמו שמאירה אמרה בהתחלה. זה היה בדרך אליי וזה כרגע אצלי.

תודה ובהצלחה,

אמיר עמרמי


אחרי תקופה לא קלה של התמודדויות מורכבות שלוו ברגשות שליליים ובניהם חוסר ביטחון, פחד, הערכה עצמית נמוכה, עצב, דיכאון וחוסר אונים הגעתי לא במקרה למאירה. עד שהכרנו לא ידעתי מה הפירוש של NLP כיצד השיטה עובדת ואם בכלל יש לה תוצאות חיוביות. עם זאת, ידעתי שאני חייבת לנסות, משהו בי הרגיש שזה הדבר הנכון. ניסיתי שיטות אחרות בעבר, אך אף אחת מהן לא הצליחה לעשות את השינוי אליו ייחלתי. למעשה, הוא עדיין קורה. מבלי להתכוון אני מוצאת את עצמי חווה תגובת שונות וחיוביות לסיטואציות מגוונות שבעבר התקשיתי להתמודד איתן אם בכלל. השיחות העמוקות ומעשה  "הקסם" (כך אני קוראת לשיטה) שהובל במסירות רבה ע"י מאירה (הקוסמת J) הצליחו להביא אותי למקום של שלמות, מלאות ואהבה עצמית. בהדרכתה של מאירה הצלחתי לשנות תפיסות, אמונות ומחשבות שעיכבו  ומנעו ממני מלהיות האישיות וההוויה העוצמתית שאני כיום. פיונוי מקום למחשבות בריאות וחיוביות בתת במודע אפשר לי להתקדם בתהליך הצמיחה שלי ולהשיג את מטרותיי. בתור מישהי שחוותה את השינוי המיוחל, אני ממליצה בחום על הטיפול, ספציפית בהדרכתה של מאירה, ומאמינה בלב שלם שהשינוי אפשרי וממשי לכולם.

זהר.

הגעתי למאירה בתחושת יאוש גדולה. על NLP שמעתי כבר לפני שנים ותמיד רציתי לנסות, אבל דחיתי את זה, וכאשר חיפשתי עזרה פניתי ליעוץ. למאירה הגעתי כאשר מערכת היחסים שלי הייתה על סף פירוק ואני כבר נמאסתי על עצמי בשל חוסר היכולת שלי להתמודד עם תסכולים ואכזבות. לא האמנתי שבמספר מפגשים באמת אצליח ללמוד וליישם משהו שעדיין איני יודעת. קשה לי להסביר מה בדיוק קרה לי במפגשים האלה, אבל דבר אחד אני יכולה לאמר לבטח-הם הצילו אותי ועצרו את הסחרחרה שממנה לא ידעתי לרדת. NLP הינו תהליך קונקרטי המוביל לתוצאות מוחשיות ומהירות. למאירה היכולת לקחת שיטה פשוטה זו ולשנות עולמות. היא מלאת תשוקה, מחוברת ומחויבת להצלחת מטופליה. אני מאושרת שבחרתי בתבונה מישהי שבאמת איכפת לה.

טל נ.


מאירה

כשמה כן היא מאירה - האירה את חיי. מאירה היא קוסמת מבחינתי הדברים שתמיד חשבתי שאי אפשר להיפטר מהם, שלעולם אני תקועה איתם היא הצליחה להעלים... התוצאות מדהימות בכל יום אני מרגישה יותר טוב. אני מרגישה שאני "שוברת" חומות מנפצת אמונות והרגלים היא הראשונה שהצליחה לפרק לי את המחשבות והאמונות שניסיתי להיפטר מהם שנים. היא הצליחה לשבור איתי את כל החומות והפחדים שלי מהעבר. בזמן קצר כל כך ולא כל מאמץ. היא לימדה אותי לחלום על העתיד ולהגשים את החלומות.

תודה
תהל כוכב.


למאירה

הגעתי איתך לסוף המסע וכעת מתחיל מסע חדש, רוצה לומר לך תודה על האוירה הטובה והבונה על התבונה וההבנה. תודה שהשקעת שעות רבות כשמטרתך היא אחת: לתת ולעזור.תודה על היותך אדם שעליו אפשר לסמוך. לך סיפרתי את רחשי הלב, מה טוב, מה רע, מה כואב, תמיד נתת עצות טובות וחכמות שאין ספק את חיי היטבת לשנות. תודה על העידוד כשלפעמים היה קצת קשה,על היכולת להפוך דימיון למעשה, על כל אלה אומר בהוקרה ובתודה ואף אתן זאת כשי בתעודה.

בהוקרה,
ל. (חולון)


מאירה,
תודה מקרב לב על חווית למידה מדהימה ומעשירה, היה לי לעונג להתפתח איתך וזכיתי שתהיי חלק מהשינוי שעברתי משבוע לשבוע. תודה על הנתינה, החיוך, העידוד, ההקשבה והרגעים הקסומים. זה פשוט לא היה אותו דבר בלעדייך. מקווה שתישארי בדיוק כך...ובטוחה שנפגש עוד בהמשך הדרך.

פ.א., חיפה.


החוויה הנלפיסטית שלי.

גם היום אני לא בדיוק יודעת להסביר מה זה nlp, אבל כמו תמיד, אני יודעת שלהרגיש ולחוות זה הרבה יותר משמעותי וחשוב מלהסביר.. כי כשמרגישים טוב צריך מעט מאוד מילים. הגעתי למאירה כדי להצליח לסיים פרויקט גדול שהתחלתי בו ונתקעתי. המטרה שלי הייתה לא רק להשלים את הפרויקט בהצלחה, אלא גם לעשות זאת בקומה זקופה, בנחת ברווחה ובשמחה. לאור העובדה שהייתי תקועה כבר 4 חודשים בלי כל התקדמות, בוכה כמעט כל יום ויורדת על עצמי כמה אני לא בסדר, דוחה כל הזמן לדקה התשעים, לא מוצלחת ועוד כל מיני "מחמאות" שחלקתי לעצמי באופן קבוע, המטרות שהצבתי בטיפול נדמו לי דמיוניות, שלא לומר חסרות כל סיכוי. זה היופי ב nlp, במקום שהייתי בקושי ובתקיעות לא יכולתי לזייף שימחה ואופטימיות, כל מה שהייתי צריכה לעשות זה לבוא לטיפול ולהיות בראש פתוח, האופטימיות נמצאה בתוכי והמציאות הגיבה במהירות הבזק. מפגישה לפגישה השיפור היה ברור ומיידי, כמו כדור שלג התקדמתי עם הפרויקט – קמתי כל יום הצבתי משימות ברות השגה, הזכרתי לעצמי שאני נהדרת, הקשבתי למכלול הצרכים שלי הפיזיים והרגשיים, השלמתי את הפרויקט בזקיפות קומה באמונה עצמית ובשמחה. ברגעי משבר מאירה ליוותה אותי במסירות. הלילה שלפני מסירת הפרויקט היה לילה לבן, אני נזכרת ברגעים של פציעת השחר ויש לי צמרמורת מהתרגשות, למרות שלא ישנתי כל הלילה ואני בעיצומה של עבודת הגהה שתימשך עוד כמה שעות, אני מחייכת שמחה בחלקי ומבינה "אני נהדרת" (כשתנסו, תבינו....). כבר הבנתם שהשגתי את המטרה הרשמית שבגללה הגעתי לטיפול, אבל השלם גדול מסכום חלקיו, הרווחתי עוד כל כך הרבה יותר. שינויים חשובים (שבעבר נראו לי ארוכי טווח ומסובכים להשגה) התרחשו בטבעיות ובקלות, אני ישנה טוב יותר וקמה מוקדם יותר, אוכלת מאוזן יותר וזוכרת להיות נהדרת כמו שאני באמת (לרוב...והרוב קובע!). אני יודעת שזה נשמע כמו קסם ואולי יש בכם חלק שאומר "לא מאמינים". תדברו עם החלק הנחמד הזה (שבסך הכל מבקש להגן עליכם) תגידו לו תודה , אבל אני כן מאמין – בעצמי. ותבטיחו לו שהתהליך הזה רק יביא טוב לחייכם. הימור שלי (מניסיון) כשתתחילו לטפל החלק הזה ישלח לכם מכתב תודה. וזו גם הזדמנות לומר שוב תודה למאירה , כשמה כן היא, מאירת פנים ומסלקת חושך.

בברכת הצלחה,
קרן


אני אם לארבעה בנים,הגעתי למאירה בעקבות בעית "טיקים" אצל בני בן ה-10.התופעה מאוד הדאיגה אותנו ופגעה בדימוי העצמי של בני,שהוא ילד יפה תואר ואינטליגנט.קיבלתי המלצה דרך חברה טובה שטופלה בהצלחה ע"י מאירה. לאחר פגישה אחת בת כמה שעות הטיקים פסקו לחלוטין וזה דבר שהפתיע אותי מאוד. השינוי מחזיק מעמד.בנוסף קיבלתי כלים שעזרו לי לשפר את התקשורת ביני לבין בני. על כך אני מודה למלאכית המדהימה שהצילה אותנו.

עליזה א.| המלצות || nlp || טיפול nlp |
 

מאירה חזן מטפלת nlp. יצירת שינוי בחיים, טיפול רגשי והתנהגותי, ריפוי פחדים חרדות ובניית ביטחון עצמי.

[ אודות | פוביה ופחד מגביל | שינוי בחיים | nlp | מאירה חזן | נלפ NLP | דמיון מודרך | ביטחון וערך עצמי | סדנאות והרצאות | טיפול רגשי | מפת אתר ]

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב בנייה וקידום אתרים